Кошик
99 відгуків
+380504960279
+38050496-02-79
+38048789-12-85
+38067797-61-37
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Корзина
Самокопіюючі або самокопіювальні бланки

Самокопіюючі або самокопіювальні бланки

Самокопіюючі або самокопіювальні бланки

Самокопіювальні бланки коштують трохи дорожче звичайних, але у них є дві переваги: ​​зображення на копії "не сповзає" в сторону і руки залишаються чистими.

Самокопіювальні бланки - це блок паперових листів зі спеціального самокопіюючого паперу, який передає зображення з першого аркуша на наступні без використання копірки.

Зазвичай, бланки проклеюють з одного боку за допомогою спеціального клею, який дозволяє досить легко розділяти листи. Зображення передається з аркуша на аркуш від тиску на папір. Щоб захиститися від "несанкціонованого копіювання", бланковий блок має обкладинку з картону. Також цю картонку при заповненні бланків підкладають під останню копію, щоб обмежити кількість бланків, що виписуються, потрібним числом екземплярів.

Самокопіюючі бланки друкуються на спеціальному папері. Такий папір буває трьох сортів, які називаються верхнім, середнім і нижнім шаром.

Верхній шар містить мікрокапсули з фарбою. Їх розмір дуже малий і їх не видно неозброєним оком. Від тиску капсули лопаються, рідина з них потрапляє на нижній шар і викликає його забарвлення.

Нижній шар має на лицьовій стороні спеціальний адсорбуючий прошарок, який фіксує фарбу з верхнього шару.

Середній шар містить і фарбу, і адсорбент.

Найчастіше роблять бланкові блоки з верхнього і нижнього шару з паперу різних кольорів (білого, блакитного, жовтого, рожевого і світло-зеленого). Це дає можливість легко відрізнити оригінал від копії. Бланки заповнюють ручкою або олівцем, підклавши під останню копію лист картону, щоб зображення не перейшло на наступні чисти листи.

Якщо бланк потрібно заповнювати в трьох або чотирьох примірниках, друкарня між верхнім і нижнім шаром вкладає один або два середніх.

Можна зібрати бланковий блок тільки з листів середнього шару. У цьому випадку за бажанням можна робити будь-яке число копій (практично, не більше шести).

Крім бланків з самокопіювального паперу роблять книги. Зручно, наприклад, використовувати самокопіюючі касови книги.

Самокопіювальні бланки коштують трохи дорожче звичайних, але у них є дві переваги: ​​зображення на копії "не сповзає" в сторону і руки залишаються чистими.

У нас Ви можете придбати стандартні самокопіюючі бланки у картонній обкладинці українською та російською мовами:
- Видаткова накладна А5;
- Видаткова накладна А5 багатошарова;
- Видаткова накладна А4;
- Рахунок-фактура А5;
- Рахунок офіціанта А6;
- Рахунок офіціанта кухня-бар А4/3;
- Товарний чек А6 вертикальний;
- Товарний чек А6 горизонтальний;
- Товарний чек горизонтальний маленький на 4 товарних строки;
- Касова книга А5 вертикальна.

Замовляйте друк самокопіювальних бланків з Вашими реквізитами. Так Ви скоротите час на заповнення бланків та істотно зменшите кількість помилок. Адже всього одна невірно написана цифра в номері банківського рахунку може призвести до затримки оплати на кілька днів.

Телефонуйте: (050) 496-02-79

Попередні статті